Zabudowy szklane wykonujemy z trwałego i bezpiecznego szkła hartowanego i laminowanego. Projektujemy elementy szklane do wnętrz według ścisłych wytycznych klienta lub uprzednio zaproponowanych i zaakceptowanych rozwiązań. Wykonujemy między inny szklane ściany, witryny, stoły oraz instalacje dekoracyjne. Wykorzystujemy nie tylko wysokiej jakości szkło, ale również elementy uzupełniające konstrukcję zapewniające wytrzymałość i estetykę.

Przeszklenia do każdego wnętrza

Naszymi klientami są właściciele mieszkań i domów, którzy pragną wprowadzić do wnętrza nieco nowoczesności, zmienić jego układ i funkcjonalność, a także przedsiębiorcy prowadzący sklepy, salony usługowe i biura. Szkło może być gładkie i transparentne, ale tez zmatowione, z wygrawerowanym dowolnym wzorem.

Nie boimy się wyzwań, dlatego realizujemy każde zlecenie. Nasze doświadczenie obejmuje szklane witryny i ściany, które montowane są na konstrukcjach aluminiowych lub stalowych. Oferujemy również montowanie szkła bezpośrednio do ścian lub sufitu – wszędzie tam, gdzie niemożliwe jest wykorzystanie konstrukcji i zabudowy typu loft. Dysponujemy szeroką ofertą akcesoriów do drzwi i zabudów szklanych, które stanowią funkcjonalne i dekoracyjne uzupełnienie instalacji. W naszej ofercie mieści się również usługa malowania okuć w wybranym kolorze, co umożliwia stworzenie wnętrza według własnego gustu.

Aranżacje

Realizacje