Konstrukcje szklane LOFT

Konstrukcje szklane typu Loft wykonane ze stali w połączeniu ze szkłem drzwi lub ścian działowych to nowoczesne rozwiązania dla każdego typu wnętrz. Wśród naszych klientów znajdują się właściciele mieszkań, biur i lokali usługowych. Wszystkich łączy potrzeba wprowadzenia do aranżacji nieco nowoczesnego designu, ale też zapewnienie pomieszczeniu odpowiedniej ilości światła.

Stalowa konstrukcja – bezpiecznie, trwale, estetycznie

Zabudowy szklane typu Loft powstają z połączenia szkła hartowanego oraz stalowych profili o szerokości 20 milimetrów. Dzięki temu konstrukcja jest trwała, wytrzymała i bezpieczna. Hartowanie szkła zwiększa jego odporność na uderzenia i zarysowania, a stal nie tylko podnosi walory estetyczne zabudowy, ale utrzymuje tafle szkła, dzięki czemu mamy możliwość zaprojektowania i zamontowania zabudów nawet o bardzo dużych rozmiarach. Dodatkowym atutem jest neutralna estetyka szkła, która świetnie prezentuje w połączeniu z wieloma materiałami – stworzy interesującą aranżację zarówno z podłogą drewnianą, jak i z glazurą czy powierzchnią imitującą beton.

Zalety szkła we wnętrzach typu LOFT

Wykonujemy zabudowy szklane na wymiar, dzięki czemu zyskują Państwo możliwość stworzenia wnętrza zgodnie ze swoimi potrzebami i gustem. Po dokonaniu pomiarów, wykonamy projekt zabudowy lub ścianki działowej zgodnie z wytycznymi. Możemy także zaproponować swoje sprawdzone rozwiązania. Zabudowy i ściany szklane doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach bez okien, które tradycyjna ścianka mogłaby całkowicie odciąć od światła, a także w formie nowoczesnych witryn sklepowych.

Realizacje