Sztukateria

Poszukujesz ciekawego i unikalnego wykończenia wnętrza? Sztukateria jest dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Oferujemy sztukaterię renomowanych firm, m.in. Orac Exterior i Mardom. Dzięki pięknym i gustownym ornamentom oraz gzymsom, wnętrze Twojego mieszkania nabierze niepowtarzalnego klimatu.

Solidna jakość i elegancki wygląd

Sztukateria dostępna w naszej ofercie wykonana jest tworzyw sztucznych o odpowiednich parametrach. Dzięki temu mamy gwarancję, iż sztukateria jest wystarczająco lekka i odpowiednio wytrzymała, łatwa w obróbce oraz odporna na odkształcenia. Ponadto montaż sztukaterii z naszej oferty nie sprawia najmniejszych problemów.

Rozbudowana oferta zawiera nie tylko listwy. W sprzedaży posiadamy również piękne rozety, boazerie, dekoracyjne panele ścienne, kopuły, gzymsy. Dzięki temu każdy znajdzie odpowiednią sztukaterię w pełni odpowiadającą jego oczekiwaniom zarówno pod względem estetycznym, jak też finansowym.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy pomogą Państwu wybrać odpowiednie elementy wykończeniowe oraz wykonają profesjonalne pomiary. Ponadto zajmujemy się montażem i serwisem zakupionych u nas materiałów wykończeniowych.

Galeria