Szklane elementy wykończenia wnętrz

Oferujemy szklane elementy wykończenia wnętrz, takie jak drzwi szklane i przesuwne, które doskonale wpasowują się w nowoczesne i minimalistyczne aranżacje, a także zabudowy szklane, które szczególnie często znajdują się w biurowcach. Wykorzystujemy wysokiej jakości hartowane szkło, dzięki któremu każdy produkt ze szkła charakteryzuje się dużą trwałością.

Nowoczesny design i wysoka jakość

Dla naszych klientów przygotujemy szklane drzwi montowane w ościeżnicy drewnianej lub aluminiowej, otwierane do wewnątrz lub na zewnątrz, a także drzwi montowane w systemie przesuwnym. Choć transparentne, gładkie szkło wnosi do wnętrza wiele walorów estetycznych, to możliwe jest zamówienie drzwi z eleganckim grawerem, a także zmatowionych w procesie piaskowania szkła.
Wykorzystujemy wysokiej jakości szkło, które poddawane jest hartowaniu. Dzięki temu zyskują dużą odporność na uderzenia i wygięcia. Jeśli jednak dojdzie do ich uszkodzenia, wciąż pozostają bezpieczne, ponieważ szkło hartowane nie kruszy się i nie rozpada na drobne i ostre elementy, a pozostaje w jednej tafli.

Konstrukcje szklane

Realizujemy zlecenia na zabudowy szklane, które coraz częstsze zastosowanie znajdują nie tylko w lokalach biurowych i usługowych, ale również we wnętrzach domów jednorodzinnych i mieszkań. Szkło w aranżacji pełni wiele funkcji i ma wiele zalet:
• umożliwia podział pomieszczenia bez utraty doświetlenia pomieszczenia,
• ma stylową i nowoczesną prezencję,
• umożliwia wygrawerowanie dowolnych wzorów, dzięki czemu doskonale sprawdza się w biurach i w formie witryn, na znaleźć się mogą logo firmy, godziny przyjęć i inne komunikaty i informacje.