hotonWiosenna  Promocja  2019  z firmą   PARADOR i CONTESSE 

Do każdego zakupionego m2  podłogi z kolekcji  Classic 50 ,Trendtime  , Basic 4,3 ,Basic 30 HDF , CL 2030

oraz

Contesse  LVT  * podłogi winylowe  w 100%  wodoodporne

Do każdego zakupionego mkw  podłogi  listwa SL 18  o wym 70-80 mm , mdf wilgocioodporny  w cenie  1,00 mb / netto

Promocja  ważna do  30 czerwca 2019
O szczegóły pytaj w Salonie Hoton pod nr tel. 602 731177

2.

Wraz z marką Arbiton zapraszamy do PRAKTYCZNEJ AKCJI PROMOCYJNEJ.
Za zakup podłogi Amaron lub Liberal z kolekcji podłóg LVT wraz z akcesoriami,
czekają gwarantowane nagrody – odkurzacze PHILIPS.
Wśród nich, najnowocześniejszy robot sprzątający.
Szczegóły na www.arbiton.pl oraz w Naszym salonie
https://www.facebook.com/hotonaranzacjawnetrz/photos/a.1624307634450475/2349310595283505/

 

Witamy na oficjalnej stronie dystrybutora, projektanta ekskluzywnych materiałów wykończeniowych. Firma Hoton to firma promująca doskonałą jakość o najwyższych standardach kompleksowej obsługi Klienta.

Drzwi wysokiej jakości

W naszej ofercie znajdziesz między innymi bogatą kolekcję drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, drzwi malowanych na wysoki połysk, systemów drzwi przesuwnych i szklanych, a także niezwykle estetyczne drzwi z ukrytą ościeżnicą. Ekskluzywne wykończenie wnętrz – kompleksowe usługi

Podłogi i sztukateria oraz dekoracje ścienne

Polecamy podłogi drewniane, laminowane wraz z elegancką sztukaterią do drzwi, podłóg i ścian. Dzięki zastosowaniu sztukaterii wnętrze nabiera charakteru i oryginalności oraz klasy. W ofercie dostępne są także dekoracje ścienne, w tym między innymi panele szklane często stosowane w kuchni, jak też system paneli gipsowych imitujący beton architektoniczny oraz inne faktury i materiały. Tego rodzaju rozwiązania są doskonałą alternatywą dla tapet ściennych. Stanowią wyraźny akcent we wnętrzu, przykuwają uwagę i dopełniają aranżację.

Ekskluzywne wykończenie wnętrz – kompleksowe usługi

Każdego KLIENTA traktujemy indywidualnie. Jesteśmy w ścisłym kontakcie z Inwestorem na wszystkich etapach zamówienia – od projektu, aranżacji, aż do finalnego montażu. Zapewniamy profesjonalne pomiary (dotyczące np. otworów w drzwiach wewnętrznych), przy tym pełne doradztwo techniczne, transport wraz z serwisem gwarancyjnym.

Jesteśmy elastyczni i otwarci na sugestie Klientów. Wnikliwie analizujemy ich potrzeby oraz oczekiwania. Dzięki temu w efekcie końcowym otrzymujemy piękne wnętrze o ponadprzeciętnym designie.

Wysoko cenimy sobie Państwa zaufanie, dlatego też wykazujemy lojalność również po wygaśnięciu gwarancji na zakupione u nas towary. Serdecznie zapraszamy do naszych salonów sprzedaży w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońska 70 i Jagiellońskiej 70b

Kliknij logo aby przejść na stronę producenta: