Podłogi laminowane to korzystne i estetyczne rozwiązanie do każdego typu wnętrz. W naszej ofercie posiadamy podłogi z laminatu pochodzące od znanych i cenionych producentów, takich jak Floover czy Contesse. Dzięki temu możemy zaproponować szeroki wybór wzorów, kolorów i odcieni, co daje możliwość stworzenia wnętrza zgodnie ze swoim gustem.

Atrakcyjna cena za dobrą jakość

Panele laminowane powstają w procesie powleczenia pyty HDF laminatem. Pod warstwa ochronną znajduje się warstwa fotograficzna, która najczęściej przedstawia naturalne drewno z wyraźnie zaznaczonymi słojami i sękami. Dzięki temu podłoga z laminatu doskonale imituje podłogi drewniane. Zabezpieczone panele wykazują dużą odporność na zarysowania, uderzenia, wgniatanie się i ścieranie. Nie ulega również niekorzystnemu działaniu promieni UV i zachowuje swój wygląd na wiele lat, nawet przy intensywnym użytkowaniu.
Dbanie o czystość podłogi laminowanej nie stanowi problemu. Niewątpliwą zaletą tego rodzaju paneli jest brak potrzeby stosowania zabiegów konserwujących. Do usunięcia zabrudzeń wystarczy delikatny płyn i ściereczka. Posiadamy modele odporne na wodę, które mogą być zamontowane w kuchni i łazience.
Nasza oferta obejmuje podłogi laminowane, które odznaczają się trwałością i jednocześnie mają atrakcyjną cenę. Nasze usługi obejmują nie tylko dostarczenie i montaż paneli, ale również kompleksowe doradztwo przy wyborze koloru i wzoru dopasowanego do aranżacji.