FacebookFacebook

Podłogi do wnętrz i na zewnątrz

Podłogi mogą stanowić neutralny element wykończenia wnętrza, lub wręcz przeciwnie, stać się jednym z głównych elementów dekoracyjnych. Przygotowaliśmy ofertę, która jest odpowiedzią na preferencje i gusta naszych klientów – podłogi wykonane z różnych materiałów, w tym podłogi laminowane, drewniane i winylowe, spełniające swoje funkcje zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, mające klasyczny lub nowoczesny design.

Podłogi winylowe, laminowane i drewniane

W ofercie znajdą Państwo podłogi winylowe i laminowane, charakteryzujące się trwałością, ciekawym wzornictwem i kolorystyką doskonale odzwierciedlającą naturalne materiały, a także łatwością w utrzymaniu czystości. Podłogi winylowe umożliwiają wykończenie wnętrza powierzchnią imitującą drewno lub kamień w korzystnej cenie.
Proponujemy również podłogi Parador – klasyczne i ekskluzywne podłogi drewniane, których naturalny wygląd wzbogaci każde wnętrze. Tego typu wykończenie powierzchni ma charakter uniwersalny – drewno na podłodze doskonale sprawdzi się zarówno w domu jednorodzinnym, jak i lokalu usługowym, w aranżacji minimalistycznej, loftowej, jak i klasycznej, rustykalnej. Drewniana podłoga jest ponadto niezwykle funkcjonalna – oprócz trwałości i odporności na zarysowania, do niewątpliwych jej zalet należy również możliwość łatwego odnowienia i przywrócenia jej walorów estetycznych po kilkudziesięciu latach użytkowania.

Podłoga na elementy zewnętrzne

Wśród naszych propozycji znajdują się podłogi na balkony i tarasy zewnętrzne. Wykonane z drewna, zabezpieczone odpowiednimi środkami są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i ścieranie, dzięki czemu zachowują swoje piękno i kolor przez wiele lat. Podłogi na zewnątrz są dodatkowo łatwe w montażu, dzięki czemu realizacja zamówienia przebiegnie sprawnie.

keyboard_arrow_up