Listwy przypodłogowe

Listwy przypodłogowe to ważny element wnętrza, dzięki któremu połączenie dwóch stykających się powierzchni – ściany i podłogi – jest estetycznie wykończone. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór listew drewnianych o różnym wykończeniu. Listwy wykonujemy na zamówienie – nasi projektanci stworzą produkt, który w pełni odzwierciedli Państwa oczekiwania. Zajmiemy się również dostarczeniem listew pod wskazany adres oraz ich montażem.

Listwy podłogowe z drewna

Wykonujemy listy podłogowe z drewna malowanego, fornirowego oraz litego. Każde z nich zapewnia inne walory estetyczne, co umożliwia uzyskanie efektu dopasowanego do stylu, w jakim urządzane jest wnętrze oraz stworzenie aranżacji zgodnej z indywidualnym gustem. Nasi klienci wybierają listwy dopasowane kolorem do podłogi, ale też białe, które doskonale kontrastują z kolorem ścian oraz drewna, laminatu lub podłogi winylowej.

Budowa listew umożliwia maskowanie kabli i przewodów, co zapewnia uniknięcie nadmiaru przedłużaczy oraz kłębiących się, nieestetycznie wyglądających przewodów. Dzięki temu wnętrze zawsze wygląda schludnie. Ich zaletą jest również ochrona ścian przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, które mogłyby powstać podczas odkurzania lub mycia podłogi.

Naszym klientom oferujemy nie tylko projekt, wykonanie i montaż listew, ale również kompleksowe doradztwo przy określeniu wysokości listew, ich koloru, kształtu i stylu.

Realizacje