Klamki

Sprzedajemy wysokiej jakości włoskie klamki do drzwi. W naszej ofercie posiadamy eleganckie klamki do drzwi marek Colombo, Linea Cali oraz Olivari. Oferowane przez nas klamki są gustownym wykończeniem każdych drzwi.

Szeroki wachlarz klamek pozwoli na dokonanie najlepszego wyboru i dobraniu klamek idealnie pasujących zarówno do drzwi, jak też całej aranżacji pomieszczenia i stylu w jakim utrzymane jest wnętrze.

W ofercie dostępne są między innymi włoskie klamki z elementami drewna, skóry, porcelany, kryształami Swarovskiego i ręcznie malowanym szkłem. Takie rozwiązania stanowią doskonałe akcenty, które podkreślają wnętrze, nadając mu interesującego charakteru.

W ofercie dostępne są również klasyczne klamki włoskie idealne pasujące do tradycyjnych drzwi. Ich ponadczasowe wzornictwo i wysoka jakość wykonania sprawiają, że tego rodzaju rozwiązania cieszą się niesłabnącą popularnością zwłaszcza wśród Klientów ceniących sobie klasyczną, ponadczasową elegancję.

Kolejną grupą produktów są włoskie klamki o charakterystycznym i wyrazistym designie. Idealne do eklektycznych, jak też minimalistycznych wnętrz. Klienci oprócz klamek mosiężnych, klamek z elementami zdobień mają do wyboru również rożne wykończenia, w tym między innymi chrom matowy, polerowany, szczotkowany. Dzięki tak rozbudowanej ofercie każdy z pewnością znajdzie optymalne rozwiązanie.

Zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy wykonają profesjonalne pomiary oraz montaż.

W sprzedaży dostępne także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne w tym drzwi szklane. Oferujemy również różne konstrukcje szklane.

Zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy wykonają profesjonalne pomiary oraz montaż.

Galeria