FacebookFacebook

Drzwi szklane przesuwne powstają z połączenia wysokiej jakości systemów oraz bezpiecznego szkła hartowanego. Wśród naszych realizacji znajdują się zarówno drzwi z gładkimi i transparentnymi taflami szkła, jak i zmatowione oraz barwione. Wykonujemy również dowolne grawery na szkle, dzięki czemu na drzwiach pojawić się może nazwa firmy, godziny przyjęć lub dekoracyjny wzór.

Systemy przesuwne

W zakres naszych usług wchodzi nie tylko wykonanie drzwi na zamówienie. Zajmujemy się również montażem. Wykorzystujemy systemy przesuwne standardowe oraz rurowe. Pierwszy typ doskonale maskuje wszystkie elementy systemu, dzięki czemu zamontowane drzwi prezentują się niezwykle elegancko. System rurowy jest widoczny i sprawia, że wnętrze ma ciekawszy charakter. Dysponujemy również systemami przesuwnymi naściennymi i innymi akcesoriami do montażu drzwi przesuwnych.

Zalety szklanych drzwi przesuwnych

Drzwi szklane na zamówienie to rozwiązanie idealnie dopasowane do wnętrza. Zaprojektujemy model, który spełni Państwa oczekiwania, będzie funkcjonalny i estetyczny. Drzwi szklane montowanie w systemie przesuwnym otwierają się cicho i lekko. Zawdzięczać to można dopasowanym akcesoriom do drzwi i zabudów szklanych. Niewątpliwą zaletą takich drzwi jest również duża przepuszczalność światła, która umożliwia zamknięcie pomieszczenia bez nadmiernego zaciemnienia go. Zapewniają jednocześnie prywatność – tafla szkła może być zmatowiona lub pokryta estetycznymi grawerowanymi wzorami.

keyboard_arrow_up