Ekskluzywne drzwi wewnętrzne do nowoczesnych aranżacji mają prostą i minimalistyczną formę. W ofercie znajdą Państwo drzwi licujące się z ościeżnicą lub ścianą, które montowane są w taki sposób, by ukryć zawiasy i ościeżnicę. W ten sposób podkreślamy nowoczesny charakter drzwi oraz wnętrza, w którym się znajdują. Wykonujemy również drzwi przesuwne z drewna i ze szkła, których design doskonale wpisuje się w minimalistyczne, a nawet surowe aranżacje.

Drzwi nowoczesne do mebli

Oferujemy drzwi mające nowoczesny styl, które znajdują zastosowanie również w garderobach, szafach i zabudowach wnęk. Oprócz atrakcyjnego wyglądu, drzwi spełniają wiele funkcji. Wykonane ze szkła, wprowadzają do pomieszczenia światło i optycznie powiększają wnętrze. Drzwi przesuwne zachwycają wygodą i lekkością otwierania i zamykania. Ponadto pracują bardzo cicho, a ich montaż na widocznym systemie przesuwnym wprowadza do aranżacji niepowtarzalny akcent.

Szeroki wybór modeli, wzorów i kolorów

Drzwi nowoczesne dostępne są w wielu modelach. Od drzwi wykonanych z drewna i szkła, po modele stanowiące połączenie różnych materiałów. W ofercie posiadamy drzwi jedno i dwuskrzydłowe oraz przesuwne. Nasz montażysta pobierze wymiary, dzięki czemu dopasujemy drzwi, nawet jeśli będą miały niestandardową wielkość. Zapewniamy ponadto bogactwo wzorów – nowoczesne drzwi z elementami szkła mogą być gładkie i transparentne, ale również zmatowione lub pokryte dekoracyjnym grawerem.

Aranżacje

Realizacje