Drzwi stylowe o klasycznym designie

Drzwi stylowe o klasycznym designie zaprojektowane zostały z myślą o modnych wnętrzach. Oferujemy szeroki wybór modeli wykonanych z wysokiej jakości materiałów, zapewniających nie tylko doskonałe walory estetyczne, ale również solidność i trwałość. Proponujemy drzwi malowane na dowolny kolor, a także fornirowane, których niepowtarzalna faktura drewna prezentuje się bardzo naturalnie.

Drzwi klasyczne – do jakich wnętrz?

Prostota połączona z nutą elegancji sprawia, że drzwi klasyczne wkomponowują się we wnętrza tradycyjne i konwencjonalne. Proponowane modele mogą mieć subtelny design lub wręcz przeciwnie, zachwycać zdobiącymi żłobieniami lub dekoracyjną ościeżnicą. W ofercie posiadamy również drzwi klasyczne łączone ze szkłem transparentnym lub matowym. Taka kompozycja doskonale wpasuje się w przestrzenie o stylu angielskim, glamour oraz shabby chic. W naszej ofercie znajdują się również włoskie klamki, które doskonale prezentują się w połączeniu z klasycznymi drzwiami, stanowiąc dla nich estetyczne wykończenie.

Oferujemy szeroki wybór drzwi klasycznych

Proponujemy wiele modeli drzwi klasycznych, które wprowadzą do wnętrza elegancki i modny akcent. Szczególną część naszej oferty obejmują drzwi białe pełne oraz z przeszkleniami. Biel we wnętrzach jest ponadczasowa i daje ogromne możliwości aranżacyjne. Malowane drzwi są ponadto odporne na uszkodzenia i łatwe w utrzymaniu czystości. W ofercie także drzwi fornirowane. Widoczna struktura drewna w naturalnym kolorze doskonale prezentuje się z drewnianymi podłogami, a ościeżnica zdobiona żłobieniami dodaje wnętrzu niepowtarzalnego klimatu.

Realizacje